Chcete mít čistou vodu v bazénu? Měřte pH!

0

Chcete, aby byla voda ve vašem bazénu průzračně čistá během celé koupací sezóny? Snažíte se udržet vodu ve skvělé kvalitě, ale zatím se vám příliš nedaří? Měřte pH v bazénu https://eshop.techneco.eu/Testery! Brzy zjistíte, že se pro vás testery bazénové vody stanou nepostradatelnými pomocníky, bez kterých se už neobejdete.
Pomocí našich testerů si můžete změřit dva základní ukazatele, a to pH bazénové vody a obsah chloru. Právě tyto dva ukazatele jsou klíčové pro udržení vysoké kvality vody po celou koupací sezónu.

plavci v bazénu

Hodnota pH je ukazatel, pomocí kterého zjišťujeme stav vody. Jak poznám, že pH vody není v pořádku? Díky nečistotám, zakalené vodě, zápachu nebo slizu na stěnách bazénu! Příčinou je příliš kyselé nebo naopak příliš zásadité prostředí. Ne nadarmo se říká „zlatá střední cesta“. A přesně to samé platí i u bazénové vody. Abyste této situaci předešli, používejte testery bazénové vody.
Kontrolní měření bazénové vody je důležité provádět pravidelně. Obecně se doporučuje minimálně jednou za čtrnáct dní, nejlépe však každý týden. Pokud se vám ale voda nezdá, je zakalená nebo se na stěnách udržuje sliz, kontrolní měření proveďte okamžitě. Předejdete tak jejímu zkažení! Vodu byste pak těžko dostávali do původního stavu a museli byste použít veliké množství bazénové chemie.

dovádění v bazénu

Pokud chcete ušetřit, vsaďte na bazénové testery PWS. Tyto testery jsou vybaveny kapalnými činidly. V základní sadě obdržíte reagenční lahvičky, návod, barevnou škálu a kapalná činidla. Když vám činidla dojdou, stačí si zakoupit pouze náhradní balení kapalných činidel. Tím ušetříte nejen svou peněženku, ale také životní prostředí. Jedna náplň pro kapalný tester vám vydrží až na 120 měření. A to se rozhodně vyplatí, nemyslíte?
Nebuďte otrokem bazénové vody! Pořiďte si bazénové testery a mějte vodu ve svém bazénu pod kontrolou!!

© Redual.cz - Všechna práva vyhrazena.
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.