Lakovaná kabelka z vás udělá hvězdu

0

Možná pro ně máte také slabost a vůbec se tomu nelze divit. Lesklé a lakované kabelky mají přirozený punc elegance a dokonalosti https://www.hezkekabelky.cz/stitek-produktu/leskle-a-lakovane-kabelky, a tak je nosí především ženy, které mají jistou společenskou úroveň a rozhodně je na ulici nepotkáte v teplácích anebo v zástěře. O to více budou krásně oblečené, v kostýmku či v elegantních šatech, v botách na podpatku a s dokonalým make-upem a účesem.

láska ke kabelkám

Lesklé lakované kabelky běžně nosí ženy, které milují dokonalost, protože tyto kabelky už jsou svým způsobem také dokonalé. A nemůžete s nimi zacházet jen tak nějak ledabyle – ztratily by totiž svůj lesk a vy své charisma. Hodí se proto tam, kde se pracuje v rukavičkách.
 
Pozor na to, kam s ní vyrazíte
 
Nicméně to vše neznamená, že by si takovou kabelku nemohla vzít kterákoli jiná žena. Každá žena si ji ráda koupí a čas od času s ní někam vyrazí, právě proto, aby zazářila.

lakované boty

Pravděpodobně ji však nebude nosit běžně, ale pouze ke speciálním příležitostem. S lesklými kabelkami se to totiž má naprosto stejně jako třeba s černými kostýmky a lakovanými botami. Nikdo je nenosí tam, kde by se mohly umazat a zaprášit. Hodí se totiž jen k příležitostem, kde dobře vynikne jejich lesk. A nemusí to být nutně někde na plese či na večírku. Mnoho žen má totiž takové zaměstnání, kde se potřebují blýskat a žádné umazání či zaprášení jim tam nehrozí. Nebo už jste viděli vrcholovou manažerku, která by se brouzdala blátem?

vedoucí týmu
 
Všechny chceme čas od času zazářit
 
Každopádně, ať už je váš životní styl jakýkoli, rozhodně si do svého šatníku pořiďte alespoň jednu takovou krásnou lesklou lakovanou kabelku. Váš outfit totiž nádherně rozsvítí a vy se s ní budete cítit jako filmová hvězda ze stříbrného plátna. A počítejte s tím, že si vás tak každý všimne.

Related Posts

© Redual.cz - Všechna práva vyhrazena.
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.